موم اپیلاسیون دیپیلیو Depileve نمایش بزرگتر

موم اپیلاسیون دیپیلیو Depileve

محصول جدید

موم اپیلاسیون 800 گرم آلوئه ورا /اسپانیایی Depileve

جزییات بیشتر

100 قلم

1,850,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

خواص موم کنسروی آلوئه ورا دیپیلیو
این روزها همه آلوئه ورا را می‌شناسندو خاصیت‌های فراوان درمانی و آرایشی آن را می‌دانند. آلوئه ورا یک گیاه بسیار پرخاصیت با برگ‌های دراز، درشت و گوشتی به همراه تیغه‌هایی در لبه‌های برگ می‌باشد که از قسمت داخلی برگ‌های آن، برای مصارف مختلفی که نام‌برده شد، استفاده می‌شود و از آن با نام ژل آلوئه ورا یاد می‌کنند.
گیاه ملکه، گیاه جاودانگی و گیاه دارویی هم از نام‌های دیگر آلوئه ورا در مناطق مختلف می‌باشد. در آفریقا آلوئه ورا را با نام زنبق بیابانی یا زنبق صحرایی نام می‌برند.
از نام موم کنسروی آلوئه ورا دیپیلیو، هم مشخص است که عصاره اصلی این موم، همان گیاه معجزه‌آسای آلوئه ورا می‌باشد و بعد از استفاده از آن برای موزدایی از سایر خاصیت‌های کم‌نظیر آن‌هم بهره‌مند می‌شوید.
نرم شدن و لطافت بسیار زیاد پوست در کنار طراوت و نشاطی که بعد از استفاده از موم کنسروی آلوئه ورا حاصل می‌شود، ناشی از وجود ویتامین‌های متنوع E، C و ویتامین‌های گروه B شامل B1 و B2 و B6 در عصاره آلوئه ورا می‌باشد.
ویژگی مثبت و مهم دیگر استفاده از موم آلوئه ورای Depilève، کاهش تحریکات و التهابات احتمالی روی پوست بعد از استفاده از آن است که این موضوع بیانگر سازگاری موم کنسروی آلوئه ورا با هر نوع پوستی می‌باشد.
علاوه بر مزیت‌هایی که برای موم کنسروی دیپیلیو با عصاره کاج نام‌برده شد، لایه‌هایی از پوست که ممکن است آسیب‌دیده باشند نیز به‌واسطه روغن درخت کاج بازسازی و ترمیم می‌شوند و درنهایت می‌توانید شاهد پوستی نرم و درخشان بعد از استفاده از موم کنسروی کاج دیپیلیو، باشید و ازآنجایی‌که از عصاره طبیعی در این موم استفاده‌شده است، تحریکات و التهابات پوستی بعد از استفاده از موم کاج دیپیلیو هم تا حد خیلی زیادی کم می‌شود.