موم اپیلاسیون کاج Depileve نمایش بزرگتر

موم اپیلاسیون کاج Depileve

محصول جدید

موم اپیلاسیون 800 گرم کاج/depileve اسپانیایی

جزییات بیشتر

1565 قلم

1,850,000 ریال بدون مالیات.

حداقل تعداد سفارش خرید برای این محصول 12

اطلاعات بیشتر

خواص موم کنسروی کاج دیپیلیو
یکی دیگر از ترکیب‌هایی که دیپیلیو در موم‌های از نوع کنسروی خود استفاده نموده است، موم کنسروی با عصاره روغن درخت کاج تحت نام موم کنسروی کاج، می‌باشد که خواص بسیار مفید و اثربخشی که روغن درخت کاج روی پوست، جهت نرم و لطیف کردن آن می‌گذارد، در این موم مشاهده می‌شود.
همان‌طور که قبلاً در مورد محصولات Depilève گفته شد، در انتخاب مواد اصلی و ترکیب موم‌ها بسیار دقت می‌شود و کیفیت اثری که هر یک از موم‌ها بر روی پوست مصرف‌کننده می‌گذارند، به خاطر طبیعی بودن عصاره‌هایی هست که از آن‌ها استفاده می‌کند.
عنصر و عصاره اصلی موم کنسروی کاج Depilève، وجود روغن درخت کاج می‌باشد که رایحه‌ای شیرین دارد و در ساخت عطر و ادوکلن هم از آن استفاده می‌شود.
استفاده از موم کنسروی با عصاره روغن درخت کاج، برای افرادی که حتی از بیماری پسوریازیس رنج می‌برند و یک بیماری پوستی مزمن خود ایمنی می‌باشد، منعی ندارد. خارش و قرمز شدن بخش‌هایی از پوست، نمونه‌ای از علائمی است که این بیماری پوستی از خود نشان می‌دهد و چون یکی از ویژگی‌های مفیدی که روغن درخت کاج دارد این است که باعث بهبود این موارد می‌شود و حتی برای کم کردن اگزمای پوستی، کنترل کردن یا کاهش سایر علامت‌هایی که بیماری‌های دیگر پوستی ممکن است ایجاد کنند، هم می‌توان از روغن درخت کاج بهره برد، می‌شود به این نتیجه رسید که استفاده از موم کاج کنسروی دیپیلیو برای آن‌هایی که پوست حساس دارند، افرادی که گرفتار یک بیماری پوستی هستند و همه افراد با پوست معمولی بسیار مناسب و سازگار است.
علاوه بر مزیت‌هایی که برای موم کنسروی دیپیلیو با عصاره کاج نام‌برده شد، لایه‌هایی از پوست که ممکن است آسیب‌دیده باشند نیز به‌واسطه روغن درخت کاج بازسازی و ترمیم می‌شوند و درنهایت می‌توانید شاهد پوستی نرم و درخشان بعد از استفاده از موم کنسروی کاج دیپیلیو، باشید و ازآنجایی‌که از عصاره طبیعی در این موم استفاده‌شده است، تحریکات و التهابات پوستی بعد از استفاده از موم کاج دیپیلیو هم تا حد خیلی زیادی کم می‌شود.