موم اپیلاسیون  بادام Depileve نمایش بزرگتر

موم اپیلاسیون بادام Depileve

محصول جدید

موم اپیلاسیون 800 گرم بادام /اسپانیایی Depileve

جزییات بیشتر

700 قلم

1,850,000 ریال بدون مالیات.

حداقل تعداد سفارش خرید برای این محصول 12

اطلاعات بیشتر

خواص موم کنسروی کاریته دیپیلیو (موم کنسروی بادام دیپیلیو)
دیپیلیو، در موم‌های کنسروی خود، یک نوع موم دیگر با ماده خاص و مفید برای پوست تولید کرده است و بیشتر مصرف‌کنندگان، معمولاً این موم را با نام موم کنسروی بادام دیپیلیو می‌شناسند. ماده اصلی استفاده‌شده در ترکیب موم بادام کنسروی دیپیلیو، کره کاریته یا روغن شیا می‌باشد.
کره کاریتی یا روغن کاریته، خاص مناطق آفریقا می‌باشد و در مناطقی از غرب آن را با نام کره شی یا کره شیا می‌شناسند که رنگی بین زرد و سفید تا رنگ عاج دارد و برای درمان بسیاری از بیماری‌های پوستی مورداستفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این روغن شیا، در فرمولاسیون بسیاری از لوازم‌آرایشی و بهداشتی شامل صابون، شامپو، لوسیون، کرم و ... وجود دارد.
Shea، نام یک درخت وحشی و خودرو در مناطق آفریقای جنوبی و ساوانا می‌باشد که میوه‌ای کوچک شبیه بادام دارد و حدود 40 تا 50 سال طول می‌کشد تا این درخت بالغ شود. به خاطر همین میوه بادامی‌شکل هست که موم و وکس تولیدشده از آن با نام موم بادام دیپیلیو رواج دارد. ازآنجایی‌که کره شیا یک منبع با ارزش غذایی در آفریقا هست و بسیاری از مزایای اقتصادی، بهداشتی و اجتماعی را دارد، قطع و تخریب درخت Shea در آفریقا ممنوع است.
متعادل ساختن اندازه چربی سطح پوست، خاصیت ضدالتهابی و وجود اسیدهای چرب مفید برای بهبود آسیب‌های پوستی در کره شیا باعث می‌شود تا استفاده از موم کنسروی کاریته دیپیلیو، باعث تقویت و احیای پوست و کاهش تحریک، خارش و قرمزی بعد از استفاده از موم شود.
یک ویژگی مهم دیگر کره شیا، برخورداری از خاصیت آنتی‌اکسیدانی آن می‌باشد که موجب می‌شود تا موم کره کاریتی کنسروی دیپیلیو، برای لطیف و نرم‌تر کردن پوست و افزایش رطوبت آن اثر فوق‌العاده‌ای داشته باشد.
موم کنسروی بادام دیپیلیو یا موم کنسروی کاریته دیپیلیو را می‌توانید بدون پد و در تمام نقاط بدن استفاده کنید.