موم اپیلاسیون  پر depileve نمایش بزرگتر

موم اپیلاسیون پر depileve

محصول جدید

موم اپیلاسیون 800 گرم پر / depileve اسپانیایی

جزییات بیشتر

1210 قلم

1,850,000 ریال بدون مالیات.

حداقل تعداد سفارش خرید برای این محصول 12

اطلاعات بیشتر

خواص موم کنسروی پر دیپیلیو
یکی از موم‌های بسیار خوب تولیدشده از سوی دیپیلیو که موردپسند و انتخاب بسیاری از خانم‌ها می‌باشد، موم کنسروی پر دیپیلیو می‌باشد که در ترکیبات خود از موادی استفاده کرده است که آن را تبدیل به یک ماده بسیار نرم و لطیف ساخته است و اسم پر را برای این موم برگزیدند. از موم پر دیپیلیو می‌توان بدون پد هم استفاده کرد.
از موم کنسروی دیپیلیو پر، برای پاک کردن موهای ناحیه‌هایی از بدن که حساس‌تر هستند و موهای ظریف‌تری دارند استفاده می‌شود.
روغن کاکائو و روغن جو دو سر، دو ماده مهمی هستند که در موم کنسروی پر دیپیلیو به‌اندازه فراوان از آن‌ها وجود دارد و این دو، نقش محافظت‌کننده، نرم‌کننده و مرطوب‌کننده طبیعی پوست را دارند.
کافی است قسمتی از موم کنسروی پر را بعدازاینکه گرم کردید و به حالت رقیق درآمد، با استفاده از کاردک‌های مخصوص اپیلاسیون در ناحیه موردنظر بکشید، مدت‌زمان زیادی طول نمی‌کشد تا این موم خشک شود و سپس خیلی راحت و بدون استفاده از پد یا پارچه می‌توانید همان لایه موم که روی پوست کشیده شده است و الآن به حالت یک لایه خشک و پیوسته می‌باشد را از روی پوست بردارید و نتیجه مطلوب آن را مشاهده نمایید.
روغن کاکائو موجود در موم کنسروی دیپیلیو پر، یک روان کننده عالی به‌حساب می‌آید و با ایجاد یک لایه محافظ جهت آب‌رسانی و هیدراته کردن پوست، کار احیا و تغذیه پوست را به نحو مطلوبی انجام
می‌دهد.
موم کنسروی پر دیپیلیو را می‌توانید بدون پد و در تمام نقاط بدن استفاده کنید.